تبلیغات

بروز‌رسان بعدی عنوان DOOM مشکلات آن بر روی نینتندو سوییچ را برطرف می سازد

بروز‌رسان بعدی عنوان DOOM مشکلات آن بر روی نینتندو سوییچ را برطرف می سازد

عنوان DOOM در ماه نوامبر برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و علیرغم عملکرد و تجربه خوب این عنوان بر روی کنسول نینتندو سوییچ، در هنگام انتشار با ضعف‌ها و مشکلاتی نیز همراه بوده است. حال به نظر می رسد سازندگان قصد دارند تا با انتشار بروز‌رسان جدیدی برای عنوان DOOM، مشکلات یاد شده را برطرف سازند.

عنوان DOOM ابتدا در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و توانست مورد تحسین منتقدان و البته کاربران بازی‌های ویدیویی قرار گیرد. بسیاری از آن‌ها بر این عقیده بوده اند که فرانچایز Doom با نسخه جدید بازگشتی باشکوه داشته است. در تابستان گذشته نیز شرکت بتزدا در خبری غافلگیر کننده اعلام کرد که عنوان Doom برای کنسول نسنتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. بدون شک تجربه این عنوان بر روی کنسول نینتندو سوییچ را می توان تجربه بسیار خوبی قلمداد کرد و به جرات می توان گفت در مقایسه با سایر نسخه‌ها، شاهد پورت کامل و کم نقصی از آن بر روی این کنسول بوده ایم؛ اگرچه این نسخه نیز ضعف‌های خود را داراست. حال به تازگی صفحه رسمی عنوان DOOM در شبکه مجازی توییتر اعلام کرده است که به زودی بروز‌رسان جدیدی برای نسخه نینتندو سوییچ این عنوان منتشر می شود که مشکلات آن از قبیل مشکل صدا و منو‌های بازی را برطرف می سازد:

در ماه جاری بروزرسان جدیدی برای نسخه نینتندو سوییچ عنوان DOOM عرضه می شود. با نزدیک شدن به زمان انتشار این بروز‌رسان، جزییات کامل آن از قبیل برطرف سازی مشکلات صدا، منو‌های بازی و بسیاری از موارد دیگر را به اشتراک خواهیم گذاشت.

اگرچه جزییات بیشتری از این بروزرسان منتشر نشده است اما به نظر می رسد که به زودی اطلاعات کامل تری از آن در دسترس خواهد بود. بنابراین اگر مشکلات مربوط به نسخه نینتندو سوییچ عنوان DOOM از قبل مشکلات یاد شده شما را برای خرید آن مردد کرده است با وجود انتشار بروزرسان جدید، می توانید با اطمینان بیشتری نسخه نینتندو سوییچ عنوان DOOM را تهیه و به تجربه آن بپردازید.

عنوان Doom هم اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار