تبلیغات

حالت اول شخص به The Evil Within 2 اضافه شد

حالت اول شخص به The Evil Within 2 اضافه شد

اگر می‌خواستید که ماجراجویی‌های سباستین را از دید اول شخص تجربه کنید، خوشبختانه به‌روزرسان جدیدی برای The Evil Within 2 منتشر شده که این امر را ممکن می‌سازد.

به‌روزرسان جدید The Evil Within 2 این امکان را فراهم می‌کند که کل بازی را با حالت اول شخص تجربه کنید و هر وقت که خواستید از طریق منوی داخل بازی اقدام به فعال و غیرفعال سازی آن کنید.

با در نظر گرفتن محبوبیت عناوین ترسناک اول شخص مانند Resident Evil 7 و Outlast II، شاید آنچنان هم تعجب‌کننده نباشد که چنین حالتی به The Evil Within 2 اضافه شود تا طرفداران تجربه‌ای هرچه هیجان‌انگیزتر از آن داشته باشند. شینساکو اوهارا (Shinsaku Ohara)، تهیه‌کننده‌ی تانگو گیم‌ورکز (Tango Gameworks)، در مورد این حالت نظر خود را بیان کرده و چنین گفته است:

بسیاری از بازیکنان دوست دارند که عناوین ترسناک را در حالت اول شخص تجربه کنند. پس برای کسانی که می‌خواهند موقعیت‌های بازی را از چشم‌های سباستین مشاهده کنند، این تجربه‌ی بسیار مرتب و مناسبی است. به عقیده‌ی من گشت و گذار در Union با دید اول شخص، مقیاس بازی را از آنچه در حالت سوم شخص حس می‌شد، بزرگ‌تر جلوه می‌دهد. همچنین توانایی مشاهده‌ی محیط‌ها و دشمنان از دیدی نزدیک‌تر باعث می‌شود که بازیکنان بیشتر بفهمند که چقدر برای طراحی آن‌ها کار و تلاش شده است.

The Evil Within 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد. اکنون می‌توانید تریلر به‌روزرسان جدید آن را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار