تبلیغات

محتوای الحاقی ابرقهرمانان DC در ماه آینده برای Rocket League منتشر خواهد شد

محتوای الحاقی ابرقهرمانان DC در ماه آینده برای Rocket League منتشر خواهد شد

عنوان Rocket League در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و به یک پدیده در صنعت بازی‌های ویدیویی بدل گشت. این بازی مسابقه‌ای آرکید حدود سه سال است که عرضه شده اما استودیوی سازنده آن، یعنی استودیوی سایانیکس (Psyonix)، همواره و در همه حال بازی خود را با محتوای جدید به‌روزرسانی کرده و به خوبی آن را برای بازی‌بازان و طرفداران تازه نگه داشته است. به تازگی یک محتوای الحاقی دیگر برای بازی Rocket League معرفی شده است و این بار، می‌توانیم شاهد دنیای ابرقهرمانان DC در این عنوان باشیم.

استودیوی مستقل سایانیکس، شرکت سرگرمی های تعاملی برادران وارنر و همچنین شرکت سرگرمی های DC به تازگی با همکاری یکدیگر، محتوای الحاقی جدیدی را برای بازی محبوب Rocket League معرفی کردند. با شکل گرفتن این همکاری جالب، سازندگان سعی می‌کنند تا دنیای محبوب DC را به بازی Rocket League بیاورند و نام این بسته الحاقی را DC Super Heroes DLC Pack گذاشته‌اند. به مناسبت معرفی این محتوای الحاقی، تصاویر و تریلر جدیدی نیز از آن منتشر شده که می‌تواند شما را با محتوای جدیدی که قرار است برای آن منتشر شود آشنا نماید.

اما شاید بپرسید که در این محتوای الحاقی دقیقا چه چیز هایی قرار داده شده است. DC Super Heroes DLC Pack شامل دو ماشین جنگی جدید است که یکی بت موبیل فیلم‌ The Dark Knight Rises سال ۲۰۱۲ (ساخته کریستوفر نولان) و دیگری بت موبیل فیلم Batman سال ۱۹۸۹ (ساخته تیم برتون) است. اما علاوه بر این دو بت موبیل که به عنوان ماشین های جدید بازی شناخته می‌شوند، آیتم های دیگری نیز در بسته الحاقی گنجانده شده که برای شخصی سازی ماشین های دیگر است. این آیتم های مختلف از ابرقهرمانان مشهور و محبوبی مانند آکوامن (Aquaman)، سایبورگ (Cyborg)، فلش (Flash)، گرین ارو (Green Arrow)، گرین لنترن (Green Lantern)، واندر ومن (Wonder Woman)، سوپر من (Superman) و بتمن (Batman) در بازی قرار گرفته‌اند و بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

شما عزیزان می‌توانید در زیر، مشخصات و موارد کامل به‌روزرسانی DC بازی Rocket League را مطالعه نمایید و به طور کامل با آن ها آشنا شوید:

بت موبیل Tumbler از فیلم The Dark Knight Rises برای شرکت برادران وارنر بت موبیل فیلم Batman سال ۱۹۸۹ که متعلق به شرکت Warner Bros. Pictures است. آکوا من – دکال برای Breakout و بنر برای بازی‌باز بتمن – دکال برای Paladin و بنر برای بازی‌باز سایبورگ – دکال برای Roadhog و بنر برای بازی‌باز دی سی – بنر برای بازی‌باز (پیش از این در نسخه کالکتور بازی منتشر شده بود) فلش – چرخ ها، دکال برای Venom، بنر برای بازی‌باز و بوست اسپید فورس (چرخ ها و بنر اشاره شده، پیش از این در نسخه کالکتور منتشر شده بود) گرین ارو – دکال برای Hotshot و بنر برای بازی‌باز گرین لنترن – دکال برای Merc و بنر برای بازی‌باز سوپر من – دکال برای Octane و بنر برای باز‌ی‌باز واندر ومن – چرخ ها، دکال برای X-Devil و بنر برای بازی‌باز

توجه داشته باشید که این اولی باری نیست که عناصری از دنیای ابرقهرمانی DC را در بازی آرکید محبوب استودیوی سایانیکس مشاهده می‌کنیم. پیش از این و در سال ۲۰۱۶، بت موبیل فیلم Batman v. Superman همراه با سه پرچم از سوپر من، بتمن و واندر ومن در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته بود که به مناسبت اکران فیلم نام برده شده به حساب می‌آمد. چند ماه پیش بود که استودیوی سایانیکس اعلام کرد، بازی‌بازان می‌توانند انفجار با علامت بتمن را برای بت موبیل خود دریافت کنند؛ به این معنی که بازی بازانی که بت موبیل را خریداری کرده‌اند، می‌توانند این آیتم را به صورت رایگان و همزمان با انتشار این بسته الحاقی جدید دریافت کنند و هنگامی که گلی زده می‌شود، علامت و سیگنال مشهور بتمن به صورت انفجار درون دروازه نقش می‌بندد.

بسته الحاقی DC Super Heroes DLC Pack در تاریخ ۵ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه های شخصی، مک و لینوکس منتشر خواهد شد و این طور که اعلام شده، ۳٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. شما عزیزان می‌توانید در زیر تریلر و تصاویر منتشر شده برای معرفی این بسته الحاقی را زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار