تبلیغات

درخواست پروانه ساخت یک فیلم شهری را دادم/ جدیدترین اثرم در تهران فیلمبرداری می‌شود

ساسان سالور تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، در ارتباط با فعالیت‌های اخیرش اظهار کرد: مشغول دریافت پروانه نمایش فیلم سینمایی «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی هستیم. البته در کنار درخواست پروانه نمایش برای این فیلمم برای یک اثر سینمایی دیگر درخواست پروانه ساخت داده‌ام که مراحل اداری آن در سال جدید انجام خواهد شد و بعد از دریافت پروانه ساخت وارد پیش تولید خواهیم شد. 

تهیه کننده فیلم سینمایی «آمین خواهیم گفت» افزود: تمام لوکیشن فیلم جدیدم در تهران خواهد بود، اما هنوز به دلیل نداشتن پروانه ساخت وارد پیش تولید نشده‌ایم و قراردادی با کسی نداریم. همه چیز فیلم جدیدم به سال جدید موکول شده است. فضای این فیلم بسیار شهری است و ساختمانی و آپارتمانی نیست. کارگردانی فیلم جدیدم را برادرم سامان سالور بر عهده خواهد داشت. 

ساسان سالور متولد سال 1356 در بروجرد است. وی فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام مدیر تولید از سال 1382 با فیلم ساکن سرزمین سکوت آغاز کرد.

فیلم‌های سینمایی «تمشک»، «بدرود بغداد»، «آمین خواهیم گفت» و ... برخی از آثاری است که سالور تهیه‌کنندگی آن را عهده دار بوده است. 

انتهای پیام/و

تبلیغ

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار